TERAPIA ŁYSIENIA

Wypadanie włosów to schorzenie o złożonej etiologii. Może być spowodowane zarówno czynnikami z zewnątrz jak i wewnątrzpochodnymi takimi jak: zaburzenia hormonalne, przewlekły stres, uraz psychiczny, niedobór witamin i pierwiastków w organizmie, przebyte choroby, zastosowanie niektórych leków, częste zabiegi fryzjerskie, choroby skóry głowy, zaburzone mikrokrążenie w skórze głowy, źle dobrana dieta. Często u jednej osoby kilka przyczyn składa się na zainicjowanie wypadania włosów. Nie należy czekać aż liczba traconych włosów przekroczy książkową ilość 100 sztuk dziennie, jak również przypisywać ten problem danej porze roku. Jeśli włosy wypadają w większej ilości niż zwykle to należy skorzystać z fachowej pomocy.

Mezoterapia igłowa skóry głowy polega na wstrzyknięciu odpowiednie dawki preparatu, mającego na celu nie tylko powstrzymać wypadanie włosów i łysienie, ale przede wszystkim odwrócić ten proces. Odpowiednio dobrany koktajl składników aktywnych, stymuluje cebulki włosów do pracy, dzięki czemu możemy zaobserwować ponowny wzrost włosków.

Bardzo dobre rezultaty obserwuje się w leczeniu łysienia androgenowego (typu męskiego) oraz łysienia plackowatego i rozlanego.

Zabiegi wykonywane w gabinecie łagodzą również ból skóry głowy i mieszków włosowych często towarzyszący nadmiernemu wypadaniu włosów.

OBSZAR CZAS CENA
skóra głowy ok. 60 min 300 zł