WŁOSY

                                      

ODŻYWCZY SZAMPON Z KORZENIEM ŻEŃ SZENIA

Działanie antystresowe, odbudowa, do każdego rodzaju włosów.
Delikatnie oczyszcza i odbudowuje uszkodzoną strukturę włosów. Chroni zmęczone i zniszczone włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Nadaje im siłę, blask i połysk. Korzeń żeń-szenia posiada właściwości ogólnie wzmacniające, immunostymulujące i przeciwutleniające, a także wykazuje zdolność do obrony organizmu przed każdego rodzaju stresem. W skład wchodzi pirytion cynku, ekstrakt z Aloe Vera o właściwościach antybakteryjnych, które prowadzą aktywną walkę z łupieżem.
Zalecany dla każdego rodzaju włosów niezależnie od wieku.
Szampon nanosimy równomiernie na wilgotne włosy, pozostawiamy na 2-3 minuty, zmywamy.

Bezwzględnie używamy odżywki z ekstraktem z żeń-szenia, ponieważ szampon otwiera łuskę włosa przez co jest on tępy w dotyku i narażony na złanamia. Odżywka dogłębnie odżywi włosy i zamknie ich łuski.

pojemność: 450 ml

CENA: 54,00 zł

BALSAM REGENERUJĄCY Z EKSTRAKTEM ŻEŃ SZENIA

Ochrona i odbudowa.
Odbudowujący balsam z ekstraktem z żeń-szenia chroni przed promieniowaniem UV i utratą wilgoci, odbudowuje uszkodzoną strukturę włosów, stymuluje ich wzrost, zapobiega wypadaniu i łupieżowi, chroni przed negatywnymi czynnikami środowiska. Ekstrakt z żeń-szenia wykazuje ogólnie działanie wzmacniające, immunostymulujące i przeciwutleniające.
Zalecany dla każdego rodzaju włosów niezależnie od wieku, do włosów zniszczonych, po ondulacji, farbowanych, często poddawanych suszeniu i stylizacji.
Balsam nanosimy równomiernie na wilgotne włosy, pozostawiamy na 2-3 minuty, zmywamy.

Pojemność: 500 ml

CENA: 62,00 zł