ZABIEG Z PŁATEM KOLAGENOWYM

Płaty kolagenowe wysokiej, jakości otrzymywane na drodze procesu kriogenicznego, czyli suszenia i oczyszczania w bardzo niskich temperaturach, bez wykorzystania substancji chemicznie sieciujących kolagen. Odwzorowują one zachowanie ludzkiego kolagenu, tak ważne dla utrzymania skóry w idealnej kondycji.

Płaty kolagenowe posiadają wyjątkową, aksamitną strukturę kolagenowej macierzy, o unikalnej, przestrzennej budowie z licznymi mikroprądami. Dzięki temu zwilżony płat kolagenowy staje się biologicznym magnezem wilgoci, wpływając na znaczne ujędrnienie i uelastycznienie skóry, a przy wykorzystaniu specjalnie stworzonych aktywatorów idealnym narzędziem w walce ze starzeniem się skóry i jej problemami. Specjalnie przygotowany kształt płatu ułatwia jego nakładanie w całości.

Ze względu na swoje wszechstronne działanie zabieg ten polecany jest dla każdego typu skóry w celu poprawy nawilżenia, wygładzenia, redukcji podrażnienia i zaczerwienienia skóry, a także, jako zabieg liftingujący.

Działanie zabiegu z płatem kolagenowym jest natychmiast zauważalne. Jego zdolności nawilżające są ogromne. Badania kliniczne dowodzą, iż w ciągu bardzo krótkiego czasu stopień nawilżenia skóry wzrasta aż o 50%. Regularne stosowanie prowadzi do długotrwałych efektów redukcji zmarszczek, wyraźnej poprawy napięcia skóry, rozjaśnienia i wygładzenia powierzchni skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry stosuje się płaty kolagenowe, czysty 100% kolagen, wzbogacone w substancje aktywne takie jak: witamina C, kawior, wyciąg z czerwonego wina, aloes.

EFEKTY ZABIEGU:

  • maksymalne nawilżenie skóry – 35 krotny wzrost wiązania wody w naskórku
  • szybki efekt wygładzenia zmarszczek
  • natychmiastowy efekt zrelaksowanej i promiennej twarzy
  • powiększenie konturów i owalu twarzy
OBSZAR CZAS CENA
twarz 60  min 120 zł