PEELING KAWITACYJNY Z ULTRADŹWIĘKAMI, MASKĄ ALGOWĄ I AMPUŁKĄ

PEELING KAWITACYJNY

To oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogaconej o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja, to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następnie gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się preparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, która przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej „zimne gotowanie wody”.

Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją. Efekt jest zaskakujący, a skóra gładka, rozjaśniona nie ma żadnych podrażnień.

ULTRADŹWIĘKI

Powalają na zmiękczenie naskórka, a także poprawienie krążenia i metabolizmu skóry. Co więcej, poprawiają one pH skóry oraz działają bakteriobójczo. W połączeniu z peelingiem kawitacyjnym wyraźnie poprawiają stan zdrowotny i wygląd skóry, ponieważ zostanie ona oczyszczona z wszelkich produktów ubocznych przemiany materii oraz zrogowaciałego naskórka. Ultradźwięki to również świetny sposób na zmniejszenie zmarszczek, popękanych naczynek, usunięcie przebarwień bądź blizn potrądzikowych. Dzięki nim można pozbyć się kłopotliwych ciemnych sińców pod oczami.

MASKI ALGOWE

Odpowiednio spreparowane ścianki komórek alg, wzbogacone specjalnie dobranymi składnikami w zależności od pożądanego efektu na skórze.
Odpoczynek pod taką maską to prawdziwa uczta dla skóry!
Algi zawierają niezwykłe bogactwo substancji organicznych- aminokwasy, proteiny, węglowodany oraz nieorganicznych- związki jodu, magnezu, potasu, chloru, żelaza, wreszcie elementy śladowe miedzi, cynku, kobaltu, wanadu, strontu i inne. Są znakomicie przyswajane przez tkanki ludzkie, ponieważ skład chemiczny ich plazmy jest podobny do składu chemicznego plazmy człowieka. Okłady z alg oczyszczają skórę z toksyn, łagodzą stany zapalne, poprawiają koloryt i wygładzają powierzchnię naskórka. Ograniczają nadmierną aktywność gruczołów łojowych.
Dodatkowo pod maskę algową nakłada się ampułkę z skoncentrowanymi substancjami aktywnymi dobranymi do potrzeb skóry klienta.

AMPUŁKI:
– do skóry trądzikowej regulujące pracę gruczołów łojowych, antybakteryjne, przyśpieszające gojenie
– do skóry przesuszonej mocno nawilżające z hialuronem
– do skóry dojrzałej, stymulujące odbudowę skóry, jej uelastycznienie z kolagenem i elastyną
– do skóry naczyniowej zmniejszające rumień oraz uszczelniające naczynka krwionośne

OBSZAR CZAS CENA
twarz 60 min 120 zł
twarz + szyja + dekolt 80 min 160 zł