PAPRYCZKA CHILLI

Nowa bezpieczna metoda peelingu kwasem AHA do skutecznego zwalczania plam pigmentacyjnych, efektów fotostarzenia się skóry, zmarszczek i trądziku, z możliwością zastosowania również przy skórach delikatnych i bardzo wrażliwych.

Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Jest hitowym zabiegiem organicznym z dodatkiem papryki chilli. Jedyna w swoim rodzaju i szczególna maseczka, która stała się bardzo popularna.

Kosmetyki do zabiegu przygotowywane są ze świeżych ziół, owoców, jarzyn i wód leczniczych, aby oddziaływały na skórę nie wyciągami, lecz poprzez działanie żywymi składnikami.

Substancje aktywne z różnorodnych leczniczych ziół tak pobudzająco działają na skórę, że w błyskawicznym tempie pięknieje i odmładza się o kilka lat. Na każdy problem skórny ma zbawienne działanie, po jej użyciu skóra staje się aksamitna, sprężysta, odmłodzona, pięknieje i wygładza się.

Działanie odnawiające skórę wraz z różnymi kombinacjami zabiegów daje możliwość szybkiego i efektownego rozwiązania najbardziej dokuczliwych problemów skóry.

Podnosi krążenie krwi i naczyń limfatycznych, przez co znacząco wspomaga wchłanianie innych składników aktywnych stosowanych podczas kontynuacji zabiegu, może także być wstępnym etapem do innych zabiegów.

OBSZAR CZAS CENA
twarz 60 min 130 zł
twarz + szyja 70 min 150 zł
twarz + szyja + dekolt 80 min 170 zł