BAR TLENOWY

TLENOTERAPIA

Jakość powietrza w naszym mieście poważnie upośledza zdolności transportowe krwi. Dodatkowo miejsce cząstek tlenu zajmują metale ciężkie rozprzestrzeniające się po naszym organizmie. Prowadzi to do niedotlenienia organizmu, co przejawia się zmęczeniem, rozdrażnieniem, bólami głowy i brakiem koncentracji.

Tlen jest elementem niezbędnym do wytwarzania energii, czyli odpowiedniego metabolizmu. Jego niedostatek sprawia, iż organizm przechodzi w „tryb awaryjny”, czyli spowalnia procesy fizjologiczne oraz umysłowe.
Dzięki terapii tlenowej dostępnej jesteś w stanie w bezpieczny sposób zredukować negatywny wpływ smogu i zanieczyszczeń na Twój organizm.

Dostarczenie większej ilości tlenu do organizmu, jest sposobem na zachowanie zdrowia, młodości i urody. Profilaktyczne stosowanie tlenu opóźnia proces starzenia organizmu i pozwala zachować sprawność fizyczną i umysłową na długo. Dotleniony organizm jest bardziej odporny na infekcje, alergie i niewydolność krążenia. Wg badań, osoby regularnie korzystające z terapii tlenowej żyją o 10 lat dłużej. Terapia tlenowa to uznana naukowo metoda profilaktyki i leczenia przez wiele klinik na całym świecie.

Estetyczna terapia wspomagająca czystym tlenem
Urządzenie zaopatrzone jest w generator z wielowarstwowym filtrem generującym czysty oxygen. Tlenoterapię możemy potraktować jako osobny zabieg, lub na zakończenie zabiegu na twarz, kiedy leżymy z maseczką na twarzy. Pamiętajmy o tym, że tlen wzmacnia działanie kosmetyków.

Wspomaga:
– podniesienie poziomu energetycznego organizmu (poczujesz więcej energii witalnej)
– układ oddechowy (dotlenienie, katar itp)
– odtrucie i oczyszczenie (ważne dla palaczy i tych, którzy muszą zażywać lekarstwa oraz syndromem dnia nstępnego:)
– układ neurologiczny (bezsenność, migrena)
– układ krwionośny (dotlenienie komórek)
– przemianę materii (pomocne w dietach)
– metabolizm (poprawa mikrokrążenia, wzmocnienie odporności)
– skórę (poprawa krążenia i metabolizm, zwiększenie aktywności komórek, problemy trądzikowe, zmniejszenie zmarszczek, rozświetlenie skóry i poprawa kolorytu, zmniejszenie nadwrażliwości, przyspieszenie procesów regeneracyjnych)
– zwiększenie wydolności fizycznej i psychicznej Twojego organizmu (zabiegi dla sportowców, biznesmenów, studentów, starszych osób)
– łagodzenie dolegliwości związanych z menopauzą i andropauzą

Przeciwwskazania do tlenoterapii:

  • ciążą
  • osoby po przeszczepach
  • cierpiące na ostre stany alergiczne
  • padaczka
  • nadczynność tarczycy
  • ostre stany gorączkowe
  • niewydolność oddechowa
  • wiek dziecięcy
OBSZAR CZAS CENA
twarz – tlenoterapia do zabiegu – dopłata 25 min 30 zł
peeling, ampułka, maska kremowa, maska tlenowa – 25 min, krem 45 min 70 zł